Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Зона комфорту?

«Зона комфорту» — що це, навіщо воно нам і як жити без цього?

Серце в горлянці, а горлянка сохне… Що я тут роблю?! Втекти би звідси! Думки плутаються, ноги не йдуть, руки терпнуть… Знайомий стан?
Це ви покинули власну зону комфорту і опинилися саме в тих умовах, куди рекомендують вам потрапити тренери особистісного росту для нових великих досягнень та змін. А де гарантія, що надлишок адреналіну не спаралізує ваш мозок аж до неспроможності давати елементарні відповіді?
Я ж кажу — маячня це все.
Саме повна відсутність потреби у «зоні комфорту» забезпечить вам комфортне життя. Звучить трохи дивно. Сам перечитав і здивувався. Але це і є моя правда.
Що таке зона комфорту? Це відсутність стресу. А всі HRи шукають стійких до стресу працівників. А скажіть мені, нащо нам працювати у стресі? Людина винаймається на роботу і їй перше, що повідомляють — це те, що вона буде постійно в стресі. Людина думає — «Ок! Я знаю, як долати стрес — я набухаюся, відісплюся, буду обжиратися улюбленими кексами і чіпсами... Все! Погоджуюся.» Тобто, занурю себе в зону комфорту після отримання порції стресу.
Хаха! Всі впізнали себе? А навіщо, я питаю, погоджуватися на стрес добровільно? Якщо можна навчити себе не отримувати стрес. І власник компанії мав би зібрати такий колектив, щоб виробляти якісний продукт, а не стрес. Але сьогодні мова не про нього. Ми вчимося відокремлювати себе від стресу, щоб постійно і будь-де знаходитися у власній зоні комфорту. Або знищити її раз і назавжди.
Все звичне та очікуване — це і є кокон або так звана зона комфорту. Все, що поза нею — аааа! яке неочікуване та страшне! Та це лише ілюзія. Там, поза вашою так званою зоною комфорту — такі самі люди з такими ж потребами. Вони так само бояться вийти з зони комфорту.
Чому деколи люди скасовують пропозицію нової посади в іншій організації з вищим доходом? Вони виправдовуються тим, що тут, мовляв, колектив приємний. Дзуськи! Вони ледве тут призвичаїлися, а тепер нове середовище! Аааа! Та грець з ними, тими грошима! Головне — ріднесенький, теплий, затишний кокон.
Зона комфорту — застій і відсутність розвитку. Людина без звичок — ось ідеальний приклад, як позбутися зони комфорту. Зона комфорту — ілюзія спокою і, в той же час — реальність болота. Ви перебуваєте у власній зоні комфорту, допоки хтось не порушить її кордонів ззовні. І тоді ви потрапляєте в зону стресу. А в ній продуктивно працювати неможливо.
Чим менше маєте звичок та правил, тим компактніша ваша зона комфорту. А це означає — ви менш вразливі до різкої зміни зовнішніх факторів. Отже, маємо чудове щеплення від стресу, зменшуючи територію власної зони комфорту. Але наша задача — відмовитися від потреби у зоні комфорту. Це можна розглядати, як її зменшення до нуля, а можна вважати, що все ваше середовище спілкування — зона комфорту. Вважайте, як вам заманеться. Головне — відчувати себе впевнено у будь-якій ситуації та виконувати свою справу.
З того часу, коли з’явився термін «зона комфорту», про цей стан і ці умови багато написано. Мені ближче таке визначення: зона комфорту — ваш стан, коли ви контролюєте себе. Не обстановку, не опонента, не хід переговорів, а лише себе.
Якщо зробити зону комфорту такою малою, щоб нагадувала скафандр космонавта, майже співпадала з вашими фізичними розмірами і була завжди з вами, тоді там, де будете ви — там і буде ваша зона комфорту. Поміркуйте над цим.
Колись в юності зі мною стався такий випадок — я виходив з тролейбусу, а переді мною виходила жіночка у довгій спідниці. Я випадково став на її шлейф. Частина тканини відірвалася, але по горизонтальному шву. Я щиро вибачався, а вона сміялася. Різким рухом відірвала решту оборки, поклала її в сумку, зібрала нитки, що стирчали тепер вже з міді-спідниці, і весело покрокувала далі.
Оце реальний приклад людини з мінімальною зоною комфорту. А якби вона була звичайною людиною, яка потрапила в таку халепу? Чого б тільки не наслухався на свою адресу! Правда?
Як досягти такого стану, щоб ваша зона комфорту була завжди з вами? Кожен проходить свій унікальний шлях до цього.
Але про деякі прийоми розповім, щоб вам легше було починати.
Ґаджети і одяг не мають жодного значення. Ви — такі, які ви є — з усіма вашими знаннями, навичками, компетенціями і недоліками. І кожного дня ви стаєте лише більш компетентними і мудрішими.
Бути пунктуальним. Навчіться розраховувати час. Це стосується дедлайну і зустрічей. Ви будете мати достатньо часу, а це дасть вам впевненість в тому, що ви встигаєте. І заспокоїть вас. Отже, ви — в стані комфорту. Побічний позитивний ефект — вас поважають за пунктуальність — рідкісна якість у всі часи.
Бути спокійним. Всі люди помиляються. Всі люди чогось не знають. Кожен може стомитися і погано виглядати. До вас немає нікому діла. Ніхто не оцінює вас більше двох секунд. А далі — робіть свою справу — те, заради чого прийшли. Усвідомлення цих фактів заспокоїть вас. І ви — в стані комфорту.
Вибачайтеся. Визнавайте свої помилки і вибачайтеся за них. Це, як прокомпостувати талон в трамваї. Талон без компостера не дає права на проїзд. Помилка без вибачення — це дві помилки.
Адекватно оцінюйте свої сили і перебувайте в стані комфорту. Якщо взятися за справу, що потребує вашого самостійного навчання більше одного дня, можна провалити її і отримати довгі дні або і роки самознищення. Воно вам треба? Зважуйте щоразу, чи потягнете цю баржу.
Забудьте, що саме в цій сукні вам так добре, що лише в ній ви можете вигадати щось нове. Вам все одно, яка це сукня! Ви працюєте продуктивно в бідь-якому одязі. Вдома скинете і вдягнете щось інше… або просто скинете.
Немає комп’ютера — беріть папір і олівець. Забули телефон — попросіть в колеги і зателефонуйте. Забули номер — зателефонуєте пізніше. Нічого не станеться такого, на що би ви могли вплинути. Причин вашої відсутності на зв’язку — багато. В решті решт, вибачитесь. Немає проблем, є маленькі задачки.
Зона комфорту — це світ звичок, ритуалів і табу. Активно позбувайтеся своїх забобонів і ритуалів.
  • Маєте охайну зачіску — пострижіться під нуль!
  • Ніколи не носили смокінгу — одягніть його!
  • Снідаєте в 07:00 щодня — пропустіть сніданок, пообідаєте раніше.
  • Не ходили у відпустки 10 років — візьміть відпустку!
  • П’єте каву щогодини — проведіть день без кави.
  • Полюбляєте теплий душ — увімкніть хоч на хвилину холодну воду!
  • Дивитеся улюблений серіал — замініть його концертом Оззі Осборна!
  • Штовхаєтеся в повному трамваї щодня — підіть зранку пішки, а в вечорі візьміть таксі...
Шукайте власні рецепти розриву власних шаблонів!
Копірайтинг — мистецтво переконання. Перш за все — себе самого. Бажаю вам переконати себе, що ви завжди почуваєтесь комфортно, незалежно від «зони».
Пам’ятайте!
Всі не знають всього. Так само, як ви.
Всі їдять. Так само, як ви.
Всі ходять в туалет. Так само, як ви.
Всім потрібен відпочинок. Так само, як і вам.
Всі люблять дізнаватися щось нове. Так само, як і ви. Це не обов’язково цінні знання. Це може бути чутка, анекдот, цікавий факт.
Всі чогось бояться. А ви вже ні.
 
З повагою та усмішкою. Ваш Богдан Хомченко.
Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу