Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Копірайтинг

Коротке повідомлення про копірайтинг, що продає, для тих, хто поспішає

Ви прийшли до нас за підвищенням продажів, вирішенням бізнес-проблем, збільшенням прибутку.

Ви отримуєте інструменти для досягнення цих цілей. Один з них — рекламний копірайтинг з маркетинговим підходом. Ви отримуєте тексти, що рекламують, агітують, переконують та продають. Через ці тексти вас впізнають, вал люблять, у вас купляють. Це і є досягнення мети за допомогою професійного копірайтингу. Ми створюємо елітний копірайтинг за звичайними цінами. Наші тексти сильні не лише сенсом та закликом, але і складом — їх легко читати, вони переконливі, їх зацікавлюють.

Ви отримуєте не просто інструменти продажів, але і детальні інструкції щодо їх впровадження. Ми консультуємо кожного свого клієнта і під час роботи над текстами та комерційними пропозиціями, і після виконання замовлення.

Ви отримуєте і результати, і бонуси.

Головне — правильно поставити технічне завдання (ТЗ) на копірайтинг. Але і тут ми допоможемо правильними запитаннями та професійним досвідом.

Коли ви замовляєте в нас тексти, що продають, ми надаємо кошторис на копірайтинг.

Потім ви сплачуєте аванс 50 %.

Ми виконуємо ТЗ з копірайтингу та здаємо готові тексти.

Ви їх приймаєте.

Далі — остаточний розрахунок — ще 50 %.

І ви, ми сподіваємося, — наш постійний клієнт з усіма приємними додатками до цього звання. Тому, не втрачайте час дарма — інвестуйте у власні продажі — замовляйте влучний коіпрайтинг в White PR.

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу