Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Фокус-група

Одна голова добре, а 20 краще. Згодні?

Всі цільові тексти, що створюються в КБ «Білий PR», перш, ніж потрапити до замовника, обов’язково проходять тестування на фокус-групі.

Фокус-група з перевірки ваших текстів складається з власників бізнесів, юристів, шопоголіків, менеджерів з продажів, ІТ-фахівців, фермерів, PR-менеджерів, копірайтерів, домогосподарок, дізайнерів.

Вам цікаво, як в нашому бюро відбувається перевірка текстів, що продають ваші товари, на «ввімкнення» клієнта, релевантність контенту та «легкотравність»? Тоді читайте уважно.

Електронні листи з готовими текстами розлітаються всією Україною, бо учасники групи живуть в різних містах. Широка географія — додатковий плюс. Далі, кожен учасник знайомиться з текстом і письмово звітує про перше враження від тексту.

Зверніть увагу, що цілей тексту і про цільову аудиторію експертам нічого не відомо. Ми «знімаємо» перше враження від копірайтингу у чистому вигляді.

На другому етапі ми повідомляємо про ТЗ. І тепер звіт кожного учасника експертизи відображає його власну думку про відповідність тексту до його мети, адекватність викладення для певної ЦА, ефективність «ввімкнення» читача на заплановану дію.

Фокус група повідомляє нам, чи працює текст, і чи правильні «кнопки» ЦА він вмикає.

Ми коригуємо текст, якщо треба, ще раз тестуємо на фокус-групі та надсилаємо замовникові.

Ось так.

Тепер ви знаєте, які жорна проходить кожен текст від «Білого PR».

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу