Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Маркетингові консультації

Маркетингові консультації з просування продуктів, ТМ та послуг від «Білого PR» проходять під гаслом «Стратегія за день».

Саме так.

Досвід маркетингового планування дає чітке розуміння, що сучасний ринок швидкий та адаптивний, і плани на десятиліття зараз немає сенсу створювати, щоб потім дивуватися, чому вони не здійснилися.

Стратегія займає 5% часу, а 95% — це тактика, практика, втілення стратегії.

Звичайно, що перед сесією треба вивчити ринок, сегмент, ЦА, конкурентів. Але безпосередня робота консультанта з власником або керівником бізнесу відбувається один робочий день.

Результатом сесії є календарний план маркетингових заходів з виконавцями, орієнтовним бюджетом та дедлайнами. Такий документ з’явиться у замовника за два робочі тижні після сесії.

А далі — втілювати заходи згідно плану і отримувати результати.

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу