Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Наш клієнт

Людина, що завітала до нашого бюро, щоб замовити, наприклад, копірайтинг, це людина мисляча. Зазвичай, це власник бізнесу, стартапер, керівник, продавець, маркетолог, рекламіст. Але головна його якість — зважений підхід до всіх дій в рекламній кампанії.

Наш клієнт дивиться у завтра. Він не замовляє копірайтинг «на вчора», ну, а ми, відповідно, не приймаємо такі замовлення.

Маємо серйозний підхід до своїх продуктів для наших серйозних клієнтів.

Наш клієнт точно знає, що копірайтинг, вивчення ЦА, розробка концепції просування будь-якого продукту, створення цільових текстів, планування у вигляді покрокової інструкції — це кропітка праця, що вимагає уваги, актуалізованих знань, таланту та старанності.

Наш клієнт готовий співпрацювати протягом виконання замовлення,  а не прикриватися секретарем, заклопотаністю, відрядженнями. Все просування має створюватися спільно з виробником/продавцем продукту або послуги, що рекламується. Наш замовник не говорить: «Я замовив, ти роби.», він бере участь в процесі — надає інформацію: факти, цифри, дати, імена, явки, паролі. Якщо ми будемо вести мову про ваш продукт, як про щось абстрактне, його продажі ніколи не перетворяться на конкретні. Тому працюємо лише з тими, хто готовий... {повертаємося на початок абзацу}

Наш клієнт — пунктуальний. Як ми.

Наш клієнт конструктивний в критиці. Формулювання «мені не подобається» не є критикою. Критика — обґрунтована, предметна, цілеспрямована. Вона підсилює результати копірайтингу.

Наш клієнт замовляє живий, робочий, ефективний копірайтинг, тобто цільові тексти, а не текстове наповнення сайту або друкованої продукції.

Не працюємо з політичними партіями та об’єднаннями.

Якщо ви впізнаєте себе в цьому тексті — ласкаво просимо! Працюємо для вас.

Всі ціни тут.

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу