Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Неймінг

Копірайтинг — це цікаво та захопливо. Особливо, коли бачиш результати своєї праці — тексти продають або досягають інших запланованих цілей.

Невід’ємна частина роботи копірайтера — неймінг. Але неймінг вдається не всім однаково яскраво і влучно. Можна бути чудовим копірайтером, та мати складнощі з вигадуванням назв та заголовків. Неймінг скоріше з брендінгу, ніж з копіратйингу. Але ж у маркетингу все пов’язано між собою. І саме маркетинговий підхід дозволяє нам створювати яскраві та ефективні назви торгових марок, продуктів та проектів.

Процес створення імені набагато складніший, ніж це може здатися недосвідченому замовнику.

От, наприклад, не варто сліпо наслідувати лідера галузі, не варто давати безособові імена, не варто називати борошно людським іменем і т. і.

Без точного імені, заголовку, слогану важко зачепити увагу читача, слухача, глядача. Створення слоганів завжди поруч з неймінгом. Слоган розгортає значення імені, або пояснює його, або вказує на унікальність продукту, або підкреслює вигоду клієнта.

Ось як ми працюємо над створенням імен. Наш підхід вирізняється тим, що кожного разу, в кожному проекті ми починаємо вивчати сегмент та ЦА клієнта з нуля, з чистого аркушу. Вивчаємо продукт, відгуки, ЦА, конкурентів. Разом з замовником а фокус-групою шукаємо оптимальні варіанти назви та слогана.

Наш неймінг — це завжди приємний сюрприз та потрапляння в ціль.

В «Білому PR» працювати над іменами — справжнє свято.

Звертайтеся, відсвяткуємо разом нові імена ваших продуктів!

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу