Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

PR-консультування

Персональний PR починається скрізь, де більше однієї людини. Згодні? Щойно в нас з’являється співрозмовник, одразу з’являється і необхідність спілкуватися та будувати стосунки.

Від того, наскільки ми вміло будуємо стосунки, залежить все навколо — кар’єра, душевний клімат, здоров’я наших нервів, тривалість доброго партнерства, ваша особиста затребуваність.

Було б помилкою вважати, що знання про public relations потрібні лише профільним фахівцям, що будують репутації крупних компаній, брендів, організацій, публічних лідерів та спікерів. Насправді, ці знання потрібні всім — щодня, при кожному контакті.

Знайти компетентного консультанта з персонального PR — запорука душевного комфорту та швидкого прогресу в будь-яких, навіть складних стосунках з партнерами.

Адже консультант бачить ситуацію збоку, володіє професійним знанням та багатим досвідом. Нова та унікальна для вас ситуація в стосунках, що лякає вас своєю плутаниною, може виявитися для фахівця простою рутинною вправою.

Копірайтинг-бюро «Білий PR» приведе вас до комфортного та впевненого самопочуття у вашому професійному та особистому середовищі.

Звертайтеся! Збудуємо ваш затишний діловий та особистий простір.

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу