Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Проблеми?

Які проблеми приведи вас у «Білий PR»?

Швидше за все, це падіння продажів. Якщо ви вже розібралися в причинах такого падіння, ви вже можете сформулювати свої побажання до нас. Це може бути копірайтинг, може маркетингові консультації. Якщо ви ще не відслідкували, звідки ростуть «ноги» проблеми, ми допоможемо вам дослідити та з’ясувати це.

Якщо ви власник магазину, ми допоможемо привабити новий потік покупців, оживити зв’язки з постійними покупцями.

Ваш інтернет-магазин з нашою допомогою отримає тексти, що продають, та привабливі описи товарів. Така турбота про нового відвідувача створить ваших постійних клієнтів.

Можливо, вас засмутив провальний веб-проект, від якого чекали «вибуху», а він тихо здох? Ми проаналізуємо причини провалу, порадимо, як можна реанімувати поточний, або створити новий успішний веб-проект.

Буває так — стартап перспективний, інвестор майже погодився, але в останній момент з невідомих причин відмовився вкладатися в проект. Ми знайдемо помилки в ваших презентаціях, можливо, оптимізуємо бюджет, та допоможемо у пошуку нового інвестора.

Ви створили симпатичний сайт та плануєте зробити з нього популярний тематичний майданчик? З дизайном все гаразд, а контенту немає? Ми зробимо ваш сайт цікавим для вашої цільової аудиторії.

Під час запуску нового продукту на ринок всі виробники стоять перед проблемою — як швидко познайомити свою аудиторію з продуктом? Але, для початку, було б непогано відкоригувати склад цільової аудиторії. І лише потім доносити їй цінну інформацію про продукт. Ми знаємо, як це робиться.

Ми підходимо до ваших задач в першу чергу з позиції маркетингу. Жодного зарозумілого, але непродуктивного мегакреативу. Виключно все по темі. Всі комерційні пропозиції, унікальні торгові пропозиції, цільові тексти та інші продукти копірайтинг-бюро «Білий PR» створюються лише заради вирішення конкретних задач замовника.

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу