Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Реклама нерухомості та транспорту

Реклама рухомого та нерухомого майна

Які об'єкти ми рекламуємо?

— Квартири, будинки, комерційну нерухомість, транспортні засоби.

Що ми пропонуємо своїм замовникам?

— Фото. Відео. 3D-візуалізація. Рекламні тексти. Концепція рекламної кампанії. Рекомендації щодо рекламних майданчиків в мережі.

Для кого ця послуга?

— Для власників рухомого і нерухомого майна та агентів, що представляють інтереси власників.

Для яких операцій наша реклама?

— Для продажу та оренди об'єктів нерухомості та транпортних засобів.

Яка ціна послуги?

— 1% від вартості об'єкту, але не менше 100$. Якщо зйомка за межами Миколаєва — додаються транспортні витрати. Аванс 50%. Транспортні витрати вносяться разом з авансом.

Як довго чекати на виконану роботу?

— Термін виконання — 3 дні. Підписуємо договір та акт виконаних робіт.

Як відбувається співпраця?

— Спочатку ми вивчаємо об'єкт. Потім генеруємо рекламну ідею та стратегію просування. Виконуємо всі роботи з фотографування, відеозйомки, 3D-візуалізації, складання рекламних текстів. І здаємо роботу замовнику.

Який у вас досвід?

З продажем нерухомості працюємо з 2016-го року. В маркетингу з 2007-го року. В копірайтингу з 1998-го року. Постійно стежимо за трендами на ринку реклами та міксуємо способи ефективного продажу. Співпрацюємо з АН (агентствами нерухомості) та автодилерами.

Ось так виглядає 3D-візуалізація об'єктів нерухомості.

3D-візуалізація 1-кімнатної квартири з кухнею-студією. 3D-візуалізація двокімнатної квартири з еркером. 3D-візуалізація цокольного приміщення для спортивного залу. 3D-візуалізація сталінки з балконом.

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу