Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Послуги

Мабуть, саме пошук копірайтера та якісного копірайтингу привів вас сюди.

Ми моніторимо та вдосконалюємо свої інструменти маркетингу, копірайтингу та продажів, щоб застосовувати в практиці лише робочі прийоми.

Ми складаємо цільові тексти та отримуємо від цього задоволення. Наші замовники перетворюються на прибічників нашого глибинного маркетингового підходу. Задоволений клієнт — найкраща реклама нашій якості.

Що ж такого цікавого в нашому підході?

Насправді це просто.

Потрібен якісний і затребуваний продукт. Увага! З іншими продуктами не працюємо.

Цьому продукту потрібна інформаційна платформа. Наприклад, веб-сайт. Для просування знань про цю платформу буде корисним провести низку заходів в мережі. Результати потрібно аналізувати, порівнювати, потім вносити коригування, і знову проводити заходи та поновлювати зміст інформаційної платформи.

Ідеальний результат роботи копірайтера — підвищення ваших продажів у рази. Проміжний — підвищення відвідуваності ваших веб-ресурсів. Всім зрозуміло, що відвідувачі сайту та реальні покупці — це аудиторії, що перетинаються, але вони не ідентичні. Тому, некоректно оцінювати результат роботи копірайтера лише за підвищенням відвідуваності сайту. Звичайно, що не у випадку, коли метою і було нарощування аудиторії сайту. Той, кому цікаво читати ваш сайт, не завжди готовий купляти ваші продукти. Тому, корисний та цікавий контент не завжди перетворює відвідувача на покупця. Нагадуємо, наша спільна мета — привести до вас нових та підвищити лояльність попередніх замовників. Існують замовники, що цікавляться всім детальним механізмом просування їх ресурсів та продуктів. Але більшість делегує повноваження з просування копірайтеру та пожинають плоди його роботи. Праві і ті, і інші. Не кожен намагається зрозуміти, що за наркоз йому вводять перед операцією. Але і не кожен погодиться на аби-який наркоз.

Ми пропонуємо вам вийти в лідери продажів з вашими якісними продуктами та конкурентоспроможними пропозиціями. Грамотний, прорахований копірайтинг разом з комплексом заходів з оптимізації та просуванню сайту дає швидкий та високий результат. Ми пишемо оригінальні тексти, що продають, та просуваємо ваші ресурси.

Не втрачайте час. Конкуренти вже замовили копірайтинг. Тік-так...

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу