Послуги

Услуги и цены. Копирайтинг-бюро Белый PR.

 

Кооперація

Дорогий наш клієнт! Закликаємо вас пам’ятати, що ваша участь в вирішенні ваших проблем необхідна. Ми задаємо запитання, щоб правильно скласти ТЗ на копірайтинг, ми з’ясовуємо деталі ваших проблем, ми перевіряємо наші готові рішення на фокус-групі. Ми з вами повинні вболівати за результат разом. Ми поруч. І ми вирішимо ваші задачі разом.

деталі

Білий PR в цифрах

За роки роботи, з 2007 року, виявляється, ми обслужили не так багато клієнтів. В середньому, до нас приходить 15 замовників на рік. Більше половини з них залишаються за нами. Ми вміємо зберігати таємниці, і не претендуємо на авторські права на свої тексти. Точніше, тексти, що створено нами для клієнтів. Але ж деякі, складені нами, листи лягали на столи прем’єр-міністрів і президентів. Їх читали, і на них реагували.

Зараз бюро супроводжує 7 проектів за довгостроковими угодами.

Наші клієнти отримують те, за чим прийшли — переконливі тексти, підвищення продажів, створення маркетингових стратегій, «ремонт» PR-комунікацій.

Ми стаємо партнерами, що готові ділитися слушними порадами в скрутну хвилину.

Ми завжди тримаємо зв’язок з постійними клієнтами — поступово «загострюємо» ваші інструменти продажів для вашої ЦА. Загалом з 2007 року для наших клієнтів та потреб бюро було написано більше 50-ти мільйонів друкованих символів. Відповіді на запитання — скільки символів було прочитано? — немає. Довго рахувати. Ми постійно вдосконалюємо навички, і кожен новий — і прочитаний, і написаний текст піднімає нас на новий рівень розуміння вашого продукту та потреб вашого замовника.

Ми чекаємо серед замовників лише тих людей, що розуміють, що копірайтинг — серйозна інвестиція в продажі та комунікації.

Будь ласка, заповніть форму та отримайте кошторис для свого замовлення.

Замовте послугу